Корзина
432 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Летние СКИДКИ до 60%Здесь
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38(050)56-51-888
+38(067)18-88-005
+38(063)55-02-403
Интернет-магазин «Вверх» Более 15000 детских и трендовых товаров по доступным ценам.
Корзина

🎁 АКЦИЯ! BLACK FRIDAY! Smart Koala

🎁 АКЦИЯ! BLACK FRIDAY! Smart Koala

Smart Koala «200 Basic Words» схвалено Міністерством освіти та науки

Посібники «200 Basic Words» від Smart Koala отримали гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України". В жовті цього року одразу трьом сезонам книг «200 Перших Слів» (оригінальна назва - «200 Basic Words») було надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» і включено у списки наочних посібників навчальної програми дітей дошкільного та шкільного віку.

 

З інтерактивними посібниками серії Koala пізнавала «200 Перших Слів» дитина легко вивчає 600 базових слів, слухає та повторює понад 1000 фраз англійською мовою, ознайомлюється з 60 яскравими сценами з життя людини та проходить 400 ігор на пам'ять та логіку. Весь матеріал озвучено носіями мови – англійська, українська, російська. Друкована мова книг – англійська. На дитину чекає весела практика в іграх та діалогах. Рекомендовано використовувати з Розумною Ручкою – інноваційний освітній гаджет компанії.

Для отримання грифу спеціалістами компанії Smart Koala було розроблено та детально описано спеціальну методику навчання за підручниками для вчителів початкових класів та вихователів дитячих дошкільних закладів. Книги та методика отримали позитивні рецензії провідних спеціалістів з області освіти. А саме від кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, заступника директора з наукової роботи Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Паламара С.П та кандидата педагогічних наук, доцента, директора Педагогічного інституту Котенко О.В; вчителя вищої категорії, вчителя-методиста  Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 269 міста Києва Дроздовської В.О. ТОВ “Смарт Коала Трейдинг” – видавництво, що спеціалізується на розробці інноваційних продуктів для дитячого розвитку та навчання. Серед з напрямків компанії провідне місце займає дитяча художня та навчальна література. На сьогоднішній день компанія видала 11 книг для вивчення англійської мови

Отримання грифу від МОН означає, що посібники «200 Перших Слів» тепер офіційно визнано такими, що доповнюють основні програмні підручники шкільної освіти. Їх можна використовуватися як допоміжні матеріали у парі зі шкільними підручниками, даючи можливість оновити технологію навчання дітей.

Окрім відповідності стандартам навчання, Комісія Науково-методичної ради з питань освіти МОН перевіряє й безпечність використаних матеріалів. Рекомендація МОН підтверджує якість матеріалів та їх безпечність як для дітей, так і для навколишнього середовища, з яких виготовляється продукція ТМ Smart Koala.  

Розумні книги для дітей від  ТОВ “Смарт Коала Трейдинг” стимулюють самостійне навчання і перетворюють процес пізнання нового матеріалу у навчальну гру.

Другие новости